Csatlakozott:
2012-02-08
Bemutatkozás: Nem sok mindent tudok mondani magamról csak annyit hogy imádom a macikat meg a művészi dolgokat.Ezért készítek macikat és textilbabákat.Férjecskémmel élek 9 ker-ben. Dolgozom és tanulok a maci készítés mellet.Nagyon szeretem a karácsonyt(főleg a készülődést)Imádok a kertben lenni szeretem a virágokat. ennyi amit hirtelen tudok mondani rólam